Στήριξε και εσύ τον Συνάνθρωπο... Προσφέροντας ότι μπορείς σε αυτούς που το έχουν ανάγκη
Από: 19.12.2012 Έως: 20.12.2012
Διάδοση
Με το σύνθημα «ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΟΝ ΣΥΝΑΝΘΡΩΠΟ... ΠΡΟΣΦΕΡΩ ΟΤΙ ΜΠΟΡΩ», η Α.Μ.Κ.Ε. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ σε συνεργασία με τον Δήμο Βέλου - Βόχας σας καλεί την Τετάρτη, 19 και Πέμπτη, 20 Δεκεμβρίου στην πλατεία της Αγ. Παρασκευής στο Βραχάτι από τις 10:00 π.μ. μέχρι τις 19:00 μ.μ. να συγκεντρώσουμε ρούχα και τρόφιμα που θα προσφέρουμε σε αυτούς που τα έχουν ανάγκη.