![Equal Society - Κοινωνία Ίσων Ευκαιριών](/images/logos/Equal_Society_130_70.jpg)
Equal Society - Κοινωνία Ίσων Ευκαιριών
Μέλος: NGO Free
Από: 05.02.2019
Από: 05.02.2019
Κοντά στον Άνθρωπο
Σανταρόζα 1, 10564 Αθήνα, Ελλάδα
Equal Society: Γιορτινή μέρα στους φορείς στην Κέρκυρα
27.12.2019
Διάδοση
Το Ανοιχτό Κέντρο Ημέρας Αστέγων και το Κοινωνικό Φαρμακείο του Οργανισμού μας στην Κέρκυρα φόρεσαν τα γιορτινά τους και ευχήθηκαν στους επισκέπτες μας χρόνια πολλά με υγεία, αγάπη και αλληλεγγύη.
Το παρόν στη γιορτή μας έδωσαν οι κος Ανδρέας Σκούπουρας, Αντιδήμαρχος Κοινωνικής Πολιτικής Δήμου Κεντρικής Κέρκυρας, κος Κωνσταντίνος Ζορμπάς, Αντιπεριφερειάρχης Ιονίων Νήσων για θέματα κοινωνικής πολιτικής και το μέλος του Ιατρικού Συλλόγου Κέρκυρας κος Γεώργιος Μηλιός.