Αθηναϊκή Ζυθοποιία Α.Ε.
Μέλος: Silver
Από: 27.03.2009
Από: 27.03.2009
Λεωφ. Κηφισσού 107, 122 41 Αιγάλεω, Αθήνα, Ελλάδα
Στην Αθηναϊκή Ζυθοποιία ο Δημήτρης Κυριαζής
18.03.2021
Διάδοση
Ως Corporate Communications & Public Affairs Manager
Στο δυναμικό της Αθηναϊκής Ζυθοποιίας εντάχθηκε πρόσφατα ο Δημήτρης Κυριαζής, αναλαμβάνοντας τον ρόλο του του Corporate Communications & Public Affairs Manager. Προέρχεται από τον όμιλο Olympia, όπου διετέλεσε Corporate Communications Manager από τον Ιούλιο του 2018. Στο πλαίσιο της προηγούμενης εργασιακής του εμπειρίας, είχε μεταξύ άλλων εργαστεί στην V+O από τη θέση του Account Manager.
Πηγή άρθρου και εικόνας: https://marketingweek.gr/stin-athinaiki-zythopiia-o-dimitris-kyriazis/